מנורות עמידה

מנורות עמידה

מנורה עומדת מאפשרת דרך מהירה ואפקטיבית להאיר כל חלל גם אם אין הכנה לתאורה בנמצא ובנוסף יכולה לשמש כפריט דקורטיבי לכל דבר.

בעמוד זה תוכלו למצוא חלק מן המבחר של מנורות העמידה אותן ניתן לרכוש אצלנו.

על מנת להתרשם ממלוא המגוון אתם מוזמנים לקבוע פגישה או לבוא לבקר באחד ממרכזי התצוגה שלנו.

לקריאה נוספת על מנורות עמידה לחצו כאן.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר על אחד מגופי התאורה בעמוד זה? מלאו את הטופס (לא לשכוח לציין את מספר הגוף)

מנורה עומדת זכוכית wever and ducre עם מדף צד

דגם 2001

מנורה עומדת כדור פסים בסיס ארבע רגלים

דגם 2002

מנורה עומדת מעויין בסיס ארבע רגליים

דגם 2003

דגם 2004

מנורת עמידה נורה חשופה דיסקית מתכת עגולה

דגם 2007

מנורה עומדת נורה חשופה דיסקית מוזהבת עגולה

דגם 2006

מנורה עומדת שחורה ארבעה עמודים

דגם 2008

מנורה עומדת שחורה מעוצבת שלושה בלונים

דגם 2013

מנורה עומדת ארבעה עמודים אהיל גלילי

דגם 2009

מנורת עמידה מעוצבת אהיל בהיר עגול

דגם 2010

מנורה עומדת מעוצבת דגם 2012

דגם 2012

דגם 2017

מנורת עמידה המעוגנת לרצפה באמצעות משקולת. אספקת חשמל ע"י תקע סטנדרטי לשקע בקיר

דגם 2018

מנורה עומדת – מתי והיכן כדאי להשתמש?

מנורות עמידה מאפשרות דרך נפלאה לשלב יחדיו עיצוב ופונקציונאליות בכל חללי הבית מהסלון, פינת המשפחה, חדרי השינה ועד לתאורת חוץ.

היתרון הפונקציונאלי הבולט ביותר של מנורת עמידה הוא היכולת להציבה בכל מקום אשר יש בו שקע חשמל. על ידי כך ניתן להשתמש במנורה עומדת על מנת להאיר כל חלל חשוך אשר אין בו נקודת חשמל יעודית לתאורה. כמו כן ניתן לנייד ולהזיז מנורות עמידה מחדר לחדר על פי הצורך.

מסיבה זו מנורות עומדות מהוות פיתרון קלאסי לדירות שכורות כאשר השוכר מעוניין בתאורה אותה יוכל לקחת עימו בתום השכירות ; או למצבים בהם אין אפשרות או רצון להיכנס להרפתקה של שיפוץ לשם התקנת הזנות חשמל נוספות בבית.

מנורות עמידה שונות מאפשרות סוגים שונים של תאורה. לדוגמה , מנורה עומדת אשר מאירה כלפי מעלה (uplight) תיתן תאורה שוטפת לחלל על ידי החזר האור מהתקרה ופיזורו בחלל החדר.

מנורות עומדות המיועדות לתאורה שוטפת יתאפיינו בדרך כלל בגוף תאורה שקוף או מזכוכית חלבית. לעומת זאת מנורת עמידה שגוף התאורה בה מוקף באהיל בד או בחומר אטום, תספק תאורה מתונה יותר ותתאים לתאורת אוירה או לפינת קריאה.

מבחינה אסטטית מנורה עומדת יכולה להיות עדינה וכמעט בלתי מורגשת או להוות פריט עיצובי לכל דבר ולשמש כנקודת הפוקוס בחדר גם כאשר אינה דולקת. בין מנורות העמידה המעוצבות ניתן למצוא מנורות עמידה מעץ, מנורות קשת אשר בסיסן מחובר לגוף התאורה באמצעות מוט מקומר ומאפשר הארה למרכז החדר, ועוד

מנורת עמידה כפריט עיצובי בחלל

מנורה עומדת מעוצבת שאהובה עלינו במיוחד היא מנורת Sampei של מעצב העל דוידה גרופי (Davide Groppi) . היא מתאימה לתאורת פנים וחוץ (קיימת גרסה מוגנת מים לשימוש כתאורת גינה), היא ורסטילית  במיוחד בכך שהיא יכולה להיפתח עד לגובה של 4.4 מטר וניתן לשנות את הזווית שלה כדי להתאימה לכל צורך תאורה. תודות לגובה הרב אליו היא יכולה להגיע, היא מספקת תאורה ממוקדת עם משפך הארה רחב במיוחד אשר יכול להאיר פינת ישיבה במלואה. היא מעוצבת בצורה עדינה ואלגנטית אשר תופסת מיד את העין אך אינה משתלטת על החלל. את מנורת Sampei  ומנורות עמידה מעוצבות אחרות ניתן להשיג בתומס תאורה.

Sumpei by Davide Groppi מנורת עמידה מתכווננת המתאימה לתאורת פנים וחוץ
מנורת SAMPEI מבית דווידה גרופי - שילוב של עיצוב וורסטיליות