ליעד יוסף

ליעד יוסף

מעצב פנים

"כילד אני זוכר שתמיד הבית שלנו היה בשיפוצים, תמיד היו קבלנים, תמיד רעש של מסורים, נראה לי שהמטבח שלנו התחלף למעלה מ-15 פעמים… בעצם נולדתי לתוך אתר בנייה". ליעד יוסף, מכוכבי הדור החדש של מעצבי הפנים בישראל, מביא איתו גישה מקורית, חדשנית ורעננה לעולם העיצוב.
הוא נולד בצפון, במושב מרגליות שעל גבול הלבנון. הסטודיו עובד בכל הארץ ובכל המרץ, מצפון ועד דרום וגם מחוץ לה, עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים.

העבודה בפרויקטים שונים ומגוונים מביאה תוצאות מרהיבות, כל פרויקט מאופיין בייחודיות שלו ובקו העיצובי שנבחר עבורו תוך דגש על האני מאמין של ליעד: 80% לקוח 20% עיצוב, את כל הלקוחות ליעד דואג להכיר באופן אישי, לחקור עליהם, ללמוד אותם, להכיר את הצרכים שלהם, את האהבות שלהם, את החוזקות שלהם, את הסודות שלהם ובעיקר את החלומות שלהם ואחרי כל זה מה כבר נשאר? לעצב? קטן עליו. הסטודיו מתכנן ומעצב בתים פרטיים, דירות יוקרה ולופטים. ולקהל המסחרי : מתחמי קניות, מסעדות ובתי מלון. כל פרויקט מלווה בקונספט שלו, הוא מתחיל ברעיון ומסתיים כשהווילון תלוי והצמחים פורחים והמגבות כבר בארון….

העבודה עם חומרים שונים וחדשים וההיכרות עם כל אחד מהם היא שהופכת את העיצוב לשונה ומוקפד, כל צוות הסטודיו נחשף בכל עת לחומרים החדשים ביותר שיוצאים בשוק ולומדים אותם בצורה הכי יסודית שאפשר. בשנים האחרונות הפך ליעד לכוכב רשת ומשפיען בתחום עיצוב הפנים בישראל. זכה בפרסים ראויים ובניהם: "המעצב המבטיח" בשנת 2018. מופיע על מסכי הטלוויזיה ועבודותיו מסוקרות בעיתונות ישראלית ובינלאומית.
חברות ענק כמו תעשייה אווירית, שטראוס עילית, דור אלון בחרו בו לעצב עבורם והקשרים שנוצרו בעקבות כך עוזרים לו עד היום והוא שומר על קשר עם כל
מקורביו ובעיקר עם לקוחותיו.

ADDRESS

עיצוב דירה | פ"ת

עיצוב : ליעד יוסף

צילום : אלעד גונן

שקופית קודמת
שקופית הבאה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

ADDRESS

עיצוב דירה | גני תקווה

עיצוב : ליעד יוסף

צילום : אלעד גונן

ליצירת קשר וייעוץ ראשוני, חייגו 09-7456141

עברנו!

שימו לב!

אולם התצוגה בכפר מל"ל עבר לרחוב זאב בלפר 17, כפר סבא

אולם התצוגה בסניף ראשון לציון פתוח כרגיל

דילוג לתוכן