סטודיו זלקינד

סטודיו זלקינד

מעצב

הסיפור של ZALKIND מתחיל בישראל של שנות ה- 30 . עולה צעיר מגרמניה עם תשוקה לאסתטיקה ולעיצוב, מראשוני הסטודנטים בבצלאל היה זה שהקים בקיבוץ בראשית דרכו בית מלאכה קטן שעסק בעיקר בעיצוב גרפי ובצבע והפך עם חילופי הדורות לסטודיו לריהוט ודקורציה כאשר הערכים והקווים המנחים שלו נשמרו עד היום עבודת יד, איכות – ללא פשרות, דיוק ועיסוק בפרטים הקטנים כמוטיב מרכזי, עיצוב על זמני וייצור מקומי כחול לבן בניחוח שורשים מערב אירופאים.

הסטודיו התפתח כמענה לצרכים המקומיים שסבבו אותו, אך עם השנים הגיעה ההבנה שעיצוב הוא הדרך אל עולם הרגש, שבאמצעות עיצוב מדויק אפשר לשמח, לרגש ולחבר אנשים לעצמם ולסביבה שלהם.

ZALKIND מנוהל כיום ע"י חן, ממשיך דרכו של סבא משה אריה העולה הצעיר משנות ה- 30 , שכתב את הדף הראשון בסיפור. חן הוא בוגר תואר ראשון בהצטיינות בעיצוב תעשייתי ב- HIT . את שנות ילדותו העביר בסדנא של סבו, ובבתי המלאכה שסבבו אותו וכך ספג, למד והתנסה בחומרים ובתהליכים שונים.

ZALKIND הוא מותג ששואף להביא פתרונות יצירתיים בתחום הריהוט והדקורציה, תוך חיבור בין הקסם של הייצור המסורתי לשימוש בחדשנות טכנולוגית.

אנחנו מאמינים שאסתטיקה היא לא רק יופי. היא מכלול של דברים שמעוררים רגש. זה מה שאנחנו שואפים להעניק ללקוחות שלנו את חווית ההתרגשות והשמחה באמצעות העיצובים שלנו.

ליצירת קשר וייעוץ ראשוני, חייגו 09-7456141

עברנו!

שימו לב!

אולם התצוגה בכפר מל"ל עבר לרחוב זאב בלפר 17, כפר סבא

אולם התצוגה בסניף ראשון לציון פתוח כרגיל

דילוג לתוכן