צמודי תקרה

צמודי תקרה

בעמוד זה תוכלו למצוא חלק ממבחר מנורות תקרה צמודות אותן ניתן לרכוש אצלנו.

על מנת להתרשם ממלוא המגוון אתם מוזמנים לקבוע פגישה או לבוא לבקר באחד ממרכזי התצוגה שלנו.

 להסבר מפורט על מנורות תקרה לחצו כאן

כמה מילים על מנורות תקרה

מנורות תקרה צמודות או בעגה המקצועית "צמודי תקרה" , כשמן כן הן – אלו מנורות המותקנות בצמוד לתקרה ומאירות כלפי מטה את החלל סביבן. קיימים שני סוגים עיקריים של גופי תאורה צמודי תקרה:

  1. צמוד תקרה המגיע בגוף אחד גדול ומאיר חלל גדול בתאורה שוטפת.

  2. צמוד תקרה צילינדר המזכיר במראהו תאורת ספוטים אך בניגוד להם הוא מותקן חיצונית על התקרה ומיועד לתאורה ממוקדת או שוטפת לאיזורים ספציפיים. קיימים גופי תאורה מסוג זה הניתנים לכיוונון.

ניתן להשתמש במנורות תקרה לכל סוגי החללים, ממוגני מים לחדרי אמבטיה וחדרים רטובים, למעברים ומסדרונות, מבואי כניסה, חדרי שינה , חלל הסלון ועוד.
סלון עם מנורת תקרה צמודה גדולה וצילינדרים קטנים צמודי תקרה
מנורות תקרה צמודות עגולות בסלון ובפינת האוכל תורמות למראה הנקי של הדירה

הן מתאימות לכל חלל עם גובה תקרה סטנדרטי ומכיוון שהן צמודות לתקרה, הן אינן דורשות תכנון מקדים של מיקום הריהוט הקבוע בחלל, כיוון שאין חשש שיפריעו למעבר (בניגוד למנורות תלויות עבורן נדרשת מחשבה נוספת).

בנוסף, מעצם היותן צמודות לתקרה, מנורות תקרה תופסות פחות תשומת לב, במיוחד כאשר הן מותקנות בצבעים נייטראלים המשתלבים בצבע התקרה. הדבר שימושי כאשר קיים כבר מוקד פוקוס בחדר ואין רצון ליצור עומס עיצובי באותו חלל.

מכיוון שלעתים קיימת קורולציה בין גודלה של מנורת התקרה לבין עוצמת ההארה שהיא מספקת, מנורות צמודות תקרה באות במבחר רחב מאוד של גדלים ועוצמות הארה, על מנת להתאים לכל חלל את גוף התאורה האופטימאלי עבורו.

מנורות התקרה מגיעות במגוון רחב של סגנונות וצבעים, חלקם עדינים יותר ומשתלבים בחלל ואחרים דומיננטיים יותר עם אמירה עיצובית התופסת את תשומת הלב. לעיתים קרובות ניתן למצוא "משפחות" של צמודי תקרה בעיצוב זהה אך בגדלים שונים כך שניתן להשתמש בכמה מהן על מנת להאיר איזורים שונים בחלל גדול, תוך שמירה על שפה עיצובית אחידה.

בצמודי תקרה מסויימים קיימת אפשרות לעמעום (dimmering). תכונה זו מאפשרת לבחור בגוף תאורה גדול עם עוצמת הארה חזקה עבור חלל גדול עם נקודת חשמל אחת בלבד, ובכך לשלוט על האווירה באמצעות עמעום.

זקוקים לעזרה בבחירת מנורת התקרה המושלמת עבורכם?

אתם מוזמנים להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו ונשמח לעזור. מומלץ (אך לא חובה) לתאם פגישה מראש.

זהו רק חלק

קטנטן

מהמבחר העצום באולמות התצוגה שלנו

ליצירת קשר וייעוץ ראשוני, חייגו 09-7456141

עברנו!

שימו לב!

אולם התצוגה בכפר מל"ל עבר לרחוב זאב בלפר 17, כפר סבא

אולם התצוגה בסניף ראשון לציון פתוח כרגיל

דילוג לתוכן